Obrazek

 

Formularz zapisu

 

Imię i Nazwisko

Adres e-mail

Telefon

Miasto

Rok urodzenia

Przeznaczenie tabletu

Potwierdzam, że zapoznałem (zapoznałam) się z Polityką Prywatności dostępną tutaj[https://mirapolnext.pl/polityka-prywatnosci-pm-17.html], oraz że zostałem poinformowany (zostałam poinformowana), iż moje dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i poddawane profilowaniu, oraz że nie będą wysyłane do krajów trzecich (tj. poza Europejski Obszar Gospodarczy ). Wiem też, że mogę w każdej chwili wycofać moją zgodę, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano, na podstawie zgody, przed jej cofnięciem.

Wyrażam zgodę Mirapol Next sp. z o.o. z siedzibą w Gdowie(dalej: „Mirapol Next”) na przetwarzane moich danych osobowych obejmujących adres email oraz imię, polegające na wysyłaniumi przez email spersonalizowanych informacji marketingowych (np. newslettera, informacji o promocjach i zniżkach, reklam) dobieranych dla mnie w oparciu o to, jak reaguję na wysyłane mi przez Mirapol Next informacje marketingowe.


*Zgoda jest dobrowolna i nie jest konieczna do prowadzenia konta w sklepie internetowym ani dokonywania w zakupów w sklepie internetowym lub stacjonarnym. Dzięki niej dowiesz się jednak łatwiej o promocjach organizowanych przez nasz sklep.  

 

Obrazek