Obrazek

 

Każdy rolnik wie, że plon zależy m. in. od ilości zastosowanego nawożenia. Jednak nie zawsze rośliny są wstanie pobrać tyle składników odżywczych, ile potrzebują. Stanąć temu na przeszkodzie mogą różne czynniki: od formy związków azotu po temperaturę, a także wilgotność gleby. Bardzo często pieniądze zostaną wydane, a efekt jest nie zawsze pewny i przewidywalny. Temu problemowi wyszła naprzeciw firma PROCAM Polska, która nawiązała współpracę z hiszpańską firmą badawczą Ecoculture Biosciences SL i wspólnie prowadzą eksperymenty polowe z preparatem NHCaDELTA.

 

 

Wypełnij formularz i odbierz darmowy artykuł!

 

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Powierzchnia gospodarstwa (wymagane)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PROCAM Polska sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ulicy Nowy Świat 42/44 [PROCAM] (administrator danych osobowych) oraz podmiotom przetwarzającym na zlecenie administratora tj. dostawcom usług IT, moich danych osobowych w zakresie podanym w formularzu tj. imię i nazwisko, adres mailowy oraz danych dot. powierzchni gospodarstwa, w celu uzyskania dostępu do darmowych publikacji zamieszczonych na stronie www.procam.pl

Wyrażam zgodę na wysyłanie przez PROCAM Polska sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ulicy Nowy Świat 42/44 [PROCAM] na adres mailowy podany w formularzu wiadomości e-mailowych zawierających informacje o treści marketingowej i reklamowej, w tym informacje dotyczące oferty handlowej PROCAM oraz informacji fitosanitarnych i innych wiadomości związanych z agrotechniką.