Dzień dobry,

 

Bardzo się cieszymy, że chcesz otrzymywać magazyn marki Dr Irena Eris – Sense of Beauty.


Jak wiesz, jesteśmy zobowiązani do przestrzegania procedur związanych z przechowywaniem i przetwarzaniem danych osobowych w związku z dyrektywą unijną, znaną pod skrótem „RODO”.

Wypełnij pola, abyśmy wiedzieli, gdzie przesłać kolejne numery naszego pisma. Zaznacz również poniższe zgody, które są wymagane, abyśmy mogli przesłać do Ciebie magazyn.

Imię i Nazwisko

E-mail

Telefon

Miasto

Kod pocztowy

Ulica

Nr domu/mieszkania

Wyrażam zgodę na wysyłkę przez Administratora pocztą tradycyjną na wskazany przeze mnie adres informacji handlowych, w tym w szczególności Sense of Beauty. Mam możliwość cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. *zaznaczenie pustego pola krzyżykiem oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora. Administrator jednocześnie zastrzega, iż wysyłka magazynu Sense of Beautu uzależniona jest od wielkości nakładu.

 

Administratorem danych osobowych jest Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris Sp. z o.o. ul. Armii Krajowej 12, 05-500 Piaseczno, adres e-mail: serwis@DrIrenaEris.com.

 

Podanie Pani/Pana danych jest dobrowolne i jest warunkiem wysyłki informacji handlowej, w szczególności magazynu Sense of Beauty, a ich niepodanie uniemożliwi jego wysyłkę, zwane dalej jako „prawnie uzasadniony interes Administratora”.

 

W stosownych przypadkach odbiorcami Pani/Pana danych mogą podmioty świadczące usługi pocztowe, usługi kurierskie oraz inne podmioty upoważnione na podstawie przepisów prawa.

 

Dane Pani/Pana będą przechowywane przez okres: do czasu wypisania się z subskrypcji na otrzymywanie magazynu Sense of Beauty/wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych.

 

Przysługuje Pani/Pana prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Przysługuje Pani/Pana prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

 

Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Administratora.

 

Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych, pod adresem e-mail: iod@drirenaeris.com.